.: دل نوشته ها :.

ترکیب و مخلوط تمام آنچه در توان برای ارائه داشته ام

درباره من

پسری به نام من

برای شنیدن فایلهای بعدی
روی « کلیک بفرمایید
 
جستجو
تقویم
شهریور 1397
شیدسچپج
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
جدیدترین یادداشت‌ها
نویسندگان
پیوندها
.: دل نوشته ها :.
ترکیب و مخلوط تمام آنچه در توان برای ارائه داشته ام
آمار
تعداد بازدیدکنندگان : 778207

دانلود بازی آندروید محله با صفا

اولین بازی خانوادگی با موضوع سبک زندگی اسلامی


دانلود مستقیم از سرور پیکوفایل اضافه شد"محله با صفا" یک بازی جذاب و منحصر بفرد ویژه "گوشی ها و تبلت های هوشمند اندرویدی" است که قرار است همراه با اهالی باصفای خود، میهمان خانه ایرانی ها باشد.


 امروزه یکی از سرگرمی های مهم و وقت گیر اکثر خانواده های ایرانی استفاده از موبایل و تبلت است.کوچک و بزرگ هم ندارد هر فردی در هر سنی که باشد از این ابزار استفاده می کند.

کودکان به بازی های مختلف و اکثرا خارجی می پردازند و پدر و مادرها هم اکثرا به استفاده از شبکه های اجتماعی اکتفا می کنند.اما در این میان نکته قابل تاملی که شاید بسیاری از خانواده ها از آن غافل هستند، بحث دوری و جدایی روحی اعضا خانواده از یکدیگر آن هم اغلب به صورت ناخواسته است.اعضاء یک خانواده با وجود حضور فیزیکی در منزل به علت سرگرمی با یک ابزار از طعم شیرین در کنار هم بودن محروم هستند.

از طرفی دیگر کسی منکر سرگرمی مناسب که در شان یک ایرانی باشد به شرط عدم دوری عاطفی از اعضاء دیگر خانواده، نیست.برای حل این مشکل عده ای از جوانان خوش ذوق ایرانی با ساخت یک بازی با نام "محله با صفا" سعی کردند خانواده ها را از معضلات و مشکلات مطرح شده دور کنند. 

 

"محله با صفا" یک بازی جذاب و منحصر بفرد ویژه "گوشی ها و تبلت های هوشمند اندرویدی" است که قرار است همراه با اهالی باصفای خود، میهمان خانه ایرانی ها باشد. این بازی حاصل تلاش تیمهای فنی، هنری و پژوهشی استودیو بازی سازی و سرگرمی های ایرانی اسلامی "مهاد" است که پس از دوسال کار گروهی با حمایت مادی و معنوی و همراهی و سعه صدر همکاران مستقر در سازمان فضای مجازی سراج ، تولید و عرضه شده است.

محله با صفا چیست؟

بازی "محله با صفا" گامی نو در تولیدات فرهنگی و رسانه ای ایران اسلامی است که می خواهد یک سرگرمی سالم و سازنده را به مخاطبین خود ارائه دهد. خانواده های ایرانی در محله باصفا، تجربه یک بازی دسته جمعی را خواهند داشت و علاوه بر سرگرمی و هیجان ، صدها نکته آموزشی و کاربردی سبک زندگی را در قالب خود بازی ها و سوالات ابتدای هر بازی و رجوع به "کتابخانه بزرگ موضوعی موجود در بازی" فرا خواهند گرفت.

این بازی ، شامل بخش های بسیار متنوع محتوایی ، مشاوره ای ، آموزشی و پرسش و پاسخ در کنار خود بازی هاست.طراحی بازی ها طوری است که کاربران آماتور " اعم از پدران و مادران " در کنار فرزندان خود بتوانند بخش هایی از بازی ها را با کمک فرزندان خود انجام دهند.

علاوه بر این، بازی ها به گونه ای طراحی شده اند که مخاطبین برای انجام بازی ها و پاسخ به سوالات ابتدای هر بازی ؛ علاقمند به مشورت با سایر اعضای خانواده و شرکت دادن آنها در بازی هستند که خود زمینه ای برای انجام یک بازی خانوادگی و همراهی والدین درکنار فرزندان نیز هست.

بخش"کتابخانه"با در اختیارگذاشتن بیش از 1500 نکته کاربردی، به عنوان منبع اطلاعاتی بازی در نظر گرفته شده که کاربر در هر مرحله از بازی با استفاده از این منابع می تواند به سوالات و معماهای آن مرحله پاسخ داده و به مرحله بعد برود.در عین حالی که اصل وجود کتابخانه در این بازی ، به عنوان یک منبع مورد مطالعه خوب برای والدین و یا کاربران میتواند به صورت همیشگی مورد استفاده قرار گیرد.

در محله باصفا، شما با پنج خانواده آشنا می شوید که با یکدیگر نسبت خویشاوندی دارند. هر خانواده ویژگی های شخصیتی و دغدغه های خاص خودش را دارد که شاید دغدغه شما هم باشد. پاسخ دادن به سوالات و دغدغه های هر خانواده، یکی از اهداف بازی محله باصفاست.در این محله، 8 دسته بازی برای خانواده ها طراحی شده است: 5 دسته بازیهای مربوط به خانواده ها، یک دسته بازیهای مسجد، یک دسته بازیهای سفر و یک دسته بازیهای کتابخانه.

انجام صحیح این بازی ها، کلید گشایش قفل بازی نهایی (که با موضوع معرفی "دستاوردهای علمی، هسته ای، نظامی و ... جمهوری اسلامی ایران" طراحی شده) را در اختیار شما قرار می دهد.

بازی "محله باغ صفا" به موضوعاتی همچون: تغذیه و سلامت ، فرهنگ شهروندی، روابط اجتماعی، اقتصاد خانواده ، ورزش و تندرستی، آشنایی با وجوهات شرعی، تربیت فرزند، حمایت از تولید ملی، اصلاح الگوی مصرف ، کارکردهای مسجد (مشاوره ، کارگروهی و ...) و دانستنی های سفر می پردازد.محله باصفا، یک بازی - مسابقه است و شما می توانید علاوه بر بازی، در مسابقه آن که با شمارش امتیازات و ستاره های به دست آمده و ثبت آن در جدول رکورد خانواده ها که با انجام ثبت نام در منوی اصلی بازی صورت میپذیرد ، نیز شرکت کنید.

محله باصفا با چه اهدافی تولید شده است؟

محله با صفا با شش هدف مشخص تولید شده است،

اول، ارائه یک سرگرمی سالم و سازنده متناسب با شأن و ذائقه  خانواده ایرانی برای اوقات فراغت خانواده ها
دوم، ارائه نکات کاربردی و آموزشی سبک زندگی اسلامی با نگاهی جامع به نیازهای خانواده ها
سوم، توجه به ایجاد فضای صمیمی و سنتی مطلوب خانواده ها با استفاده از نمادهای تصویری و انیمیشنی
چهارم، توجه دادن خانواده ها به جایگاه اقوام و خویشاوندان
پنجم، توجه دادن خانواده ها به جایگاه و کارکردهای سازنده مسجد
ششم،ارائه قدرت انتخاب به کاربر برای ترجیح شاخصه های سبک زندگی اسلامی بر سایر سبک ها

چرا "محله با صفا" منحصر به فرد است؟

1.اولین بازی تعاملی و خانوادگی با موضوع سبک زندگی اسلامی (ویژه تلفن همراه و تبلت)
 2.آموزش صدها نکته کاربردی ومهارتی در حوزه سبک زندگی اسلامی
3.امکان دستیابی به بیش از هزار نکته کاربردی مورد نیاز خانواده از طریق دستیابی به کتابخانه تخصصی بازی
 4.بیان جایگاه اقوام و خویشاوندان در خانواده
5.توجه دادن خانواده ها به جایگاه و کارکردهای سازنده مسجد
6.ارائه قدرت انتخاب به کاربر برای ترجیح شاخصه های سبک زندگی اسلامی بر سایر سبک ها
7.وجود گیم پلی های متنوع و جذاب
8.طراحی شخصیت ها و طراحی محیط بسیار زیبا و منطبق بر فرهنگ اسلامی
9.بهره مندی از نظرات کارشناسان و مشاوران حوزه کودک ، خانواده و فرهنگ عمومی در طراحی بازی

چه کسانی مخاطب اصلی این بازی هستند؟

بازی «محله باصفا» ویژه خانواده های باصفای ایرانی تولید شده و مخاطبین اصلی این بازی، اعضای خانواده می باشند.به علت تعدد بازی ها و همچنین تنوع آن ها، همه اعضای خانواده در هر گروه سنی که باشند می توانند با این بازی سرگرم شده و از آن لذت ببرند.علاوه بر این، طراحی بازی ها به گونه ای است که اعضای خانواده می توانند ( و در برخی جاها "باید" ) کنار هم بنشینند و با کمک یکدیگر بازی را به اتمام برسانند.

محله یا صفا علاوه بر بازی مسابقه و جایزه هم دارد

محله باصفا؛ یک بازی- مسابقه است یعنی هم می توانید بازی کنید و هم در مسابقه بزرگ آن شرکت کنید.هر خانواده می تواند با دریافت نرم افزار و انجام بازی های آن به صورت رایگان، مقدار مشخصی امتیاز را از طریق انجام دادن 27 بازی بدست آورده و در مسابقه رتبه بندی خانواده ها شرکت کند.

لازم است بدانید، انجام تمام بازیهای محله باصفا و حتی استفاده از کتابخانه تخصصی آن ، رایگان است و شما با دریافت و نصب پکیج بازی می توانید بازی ها را انجام دهید یا در کتابخانه محل باصفا به مطالعه بپردازید اما برای شرکت در مسابقه و ثبت رکورد خود و خانواده خود(تعداد ستاره های بدست آورده و جمع امتیازات) ، حتما باید از طریق پنجره ثبت نام در منوی اصلی بازی و با پرداخت درون برنامه ای مبلغ 2500 تومان (از طریق اعتبار کافه بازاری خود) در مسابقه ثبت نام کنید و از جوایز آن بهره مند گردید.

کاربران  فقط به جهت شرکت در رکورد و رتبه بازی و استفاده از جوایز مسابقه نیاز به ثبت نام و پرداخت درون برنامه ای خواهند داشت ، و در صورت عدم ثبت نام ، هیچ محدودیتی در انجام بازی ها و استفاده از بخش های آن ، نخواهند داشت.

برای ثبت نام در مسابقه محله باصفا، باید این بازی را تهیه کرده و بر روی گوشی تلفن همراه یا تبلت خود نصب نمایید. آن گاه در صفحه ابتدایی بازی، فرم ثبت نام را تکمیل نموده و وارد بازی شوید. بازی ها را انجام داده و امتیاز بدست آورید. رتبه بندی خانواده ها، بر اساس امتیاز نهایی بدست آمده هر خانواده است.

هر کاربر برای ارتقای امتیاز خود ، می تواند بازی هایی که ستاره های آن را کامل دریافت ننموده یا امتیاز مناسبی را دریافت ننموده ، را از ابتدا با ریست کردن آن بازی ، انجام داده و رتبه خود را در بین خانواده های شرکت کننده بالاتر ببرد.

در هر دسته از بازی ها ؛ چند بازی کوچک چند مرحله ای تعبیه شده است که درصورت کسب 3 ستاره برای هر بازی؛ عالی ترین امتیاز برای آن بازی بدست می آید.

برای بدست آوردن 3 ستاره هر بازی لازم است که:

1.سوال ابتدایی آن بازی را به درستی پاسخ دهید.

2.همه مراحل بازی را در زمان مناسب  و اختصاصی آن بازی به پایان برسانید.(در صورت انجام بازی در وقت اضافه، ستاره زمان را از دست خواهید داد)

3.همه مراحل بازی را به صورت کامل و صحیح  به پایان برسانید.

در صورت کسب سه ستاره از هر بازی، علاوه بر افزایش امتیازهای شما، رتبه شما نیز در رتبه بندی با سایر کاربران این بازی ارتقاء می یابد و هم چنین یکی از دستاوردهای کشورمان در حوزه افتخارات و اختراعات پدیدار خواهد شد ، که با جمع آوری 24 دستاورد غیرمشابه ، شما قادر به انجام بازی نهایی ، خواهید بود. برای دیدن دستاوردهای پیدا شده و مابقی دستاوردهای پیدا نشده ، میتوانید در منوی بازی "تاثریا" بخش یافته ها را باز نموده و اطلاعات لازم را کسب کنید.


 

چندبار می شود در مسابقه محله باصفا شرکت کرد؟

این امکان وجود دارد که هر یک از کاربران بتوانند بیش از یکبار در مسابقه شرکت کنند اما از آنجا که برای ثبت نام، نیاز به آدرس ایمیل و شماره تلفن هر شرکت کننده می باشد، بنابراین در هر دور شرکت در مسابقه باید با  ایمیل و شماره تلفن جدیدی در مسابقه ثبت نام کنید.

آخرین مهلت شرکت در مسابقه بزرگ محله باصفا2 مهرماه 94 همزمان با عید سعید قربان است و 8روز بعد یعنی در 10 مهر همزمان با عید سعید غدیر نتایج و برندگان این مسابقه اعلام می شود.


به نکته زیر توجه کنید

مواظب باشید که بازی محله باصفا تا روز اهدای جوایز از رو دستگاه شما حذف نشود؛ چراکه در آن روز لازم است اطلاعات روی دستگاه شما با اطلاعات روی
سرور مسابقه تطبیق داده شود و اگر اطلاعات موجود نبود یا برابر نبود،جایزه ای به شما تعلق نخواهد گرفت.

جوایزه ویژه بخش مسابقه- خانواده های دارای رتبه 1 تا 500 به شرح زیر است:

رتبه اول .......................  کارت هدیه 10/000/000 ریال + بسته ویژه محصولات فرهنگی ویژه خانواده + لوح تقدیر

رتبه 2 تا5 .................... کارت هدیه 5000/000 ریال + بسته ویژه محصولات فرهنگی ویژه خانواده + لوح تقدیر

رتبه 6 تا10 .................. کارت هدیه 3000/000 ریال + بسته ویژه محصولات فرهنگی ویژه خانواده + لوح تقدیر

رتبه 11 تا20 ................ کارت هدیه 2000/000ریال + بسته ویژه محصولات فرهنگی ویژه خانواده

رتبه 21 تا50 ................ کارت هدیه 1000/000ریال + بسته ویژه محصولات فرهنگی ویژه خانواده

رتبه 51 تا100 .............. کارت هدیه 750/000ریال + بسته ویژه محصولات فرهنگی ویژه خانواده

رتبه 101 تا200 ............ کارت هدیه 500/000ریال + بسته ویژه محصولات فرهنگی ویژه خانواده

رتبه 201 تا300 ............ کارت هدیه 400/000ریال + بسته ویژه محصولات فرهنگی ویژه خانواده

رتبه 301 تا500 ............ بن خرید کتاب وبازی های رایانه ای ایرانی ومحصولات نشر دیجیتال ایرانی به ارزش  350/000 ریال + بسته ویژه محصولات فرهنگی ویژه خانواده

در پایان گفتنی است که بازی فوق را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.

.: و یا از لینک زیر بصورت مستقیم  و بدون نیاز به مراجعه به کافه بازار دانلود نمایید :.
برچسب‌ها: دانلود ، بازی ، آندروید ، محله با صفا ، سبک زندگی اسلامی

نظرات (2)

 • شنبه 24 مرداد 1394 ساعت 11:56
 • محمد
 • می تونه جالب باشه....
  امتیاز: 0 0
  پاسخ:
  هنوز خودم نصب نکردم ... البته گوشی من آندروید نیست ولی روی گوشی دوستان هم نصب نکردم ببینم چطوریه!!
  حقیقتش خودم توصیه نمیکنم به بازی کردن... بهترین راه افزایش مطالعه و تحقیق است ولی برای چندتا از دوستان که اهل بازی نبودن گفتم بریزن رو گوشی تا برای افرادی که بازی میکنند بریزن ... حداقل یکی دوتا بازی خوب هم بکنند بجای اونهمه بازی های مشکل دار
 • یکشنبه 25 مرداد 1394 ساعت 09:57
 • سیدی
 • سلام
  مطالبتان بر خلاف گفته ها چندان هم منصفانه نیست البته برخی ها
  ..بطور کلی مطلبی که در مورد مطهری وشریعتی نگاشته اید خوبه و اینکه عده ای متعصبانه وبگیم مغرضانه وبدنبال کسب جایگاه با تخریب وتهمت دیگرانن هستند ، شکی نیست
  اما اگر منظورتان مقایسه این دو بزرگوا هست که هم طراز در توسعه دین وانقلاب و...تاثر گذارند بنده قبول ندارم .ادعای این بیان آثار موجود از دوبزرگوار است .در کدام آثار مطهری نقصی دیده میشود .الا بنظرم در یکی دو مورد که شاید تندی کرده .(البته بزعم ناقص من) اما آیا شما عقیده داری که شریعتی هم همینگونه است ؟
  تاثیرات و انحرافات در مورد دین ومذهب مطهری وشریعتی آیا یکسانه؟
  امام ومطهری وامام وشریعتی را ببینید؟نظرات یکسانه
  بگونه ای که مطهری خوار چشم خیلیها بود وهست شریعتی هم ،هم!!!!
  حرف من اینه که علیرغم تاثیرات مثبت مرحوم شریعتی در راه اعتلای دین ومذهب که قابل ستایش است .باید بگیم که اگر نگیم انحراف بلکه مشوش کردن ذهنهایی هست .و بعضا بانحراف بردن .
  در عصر این دو بزرگوارچرا منحرفین هم داخل وهم خارج نشینان ضد دین ، نگاهشان به این دو متفاوتبود ؟بیکی به دیده محبت وبیکی بحقد وکینه .؟
  امتیاز: 0 0
  پاسخ:
  سلام
  ممنون از اینکه به ما سر زدید و نظر دادید
  سرم خیلی شلوغه و نمیخواستم (یعنی نمیتونستم) نظر رو بخونم یا پاسخ بدم ولی احساس کرم سریع بخونم و بصورت کلی نظر بدم بهتره... بحث در این مورد خیلی طولانیه و کار من و شما نیست و دیگران هم مطمئنا صد درصد قائل به نتیجه حرفهای امثال من و نیستند و نخواهند بود
  مدتی بود فکر میکردم عده ای در مورد شهید مطهری نظرات خوبی ندارند (به دلایل مختلف و مخصوصا اینکه در مورد دکتر شریعتی بد گفته!!) و عده ای هم در مورد شریعتی بد میگن شاید چون درست نشناختنش
  کلی گشتم تا مطلب خوب و کاملی بنویسم و بهترین مطلب رو از زبان هم دوره ها و بزرگان عصر خودش دونستم
  مطلب رو بیان کردم... در توضیحات وبلاگ آورده ام که "ترکیب و مخلوط تمام آنچه در توان برای ارائه داشته ام" و بعد از کلی تحقیق که در حین تحقیق کلی چیزها فهمیدم و نظرات خودم هم تغییراتی کرد، فکر کردم این مطلب میتونه برای حقیقت جویان مطلب راهگشایی باشه
  مهمتر از همه اینکه مطالب رو بصورت یکپارچه در آوردم
  مدتی میخواستم در مورد "شهید نواب صفوی و امام خمینی و آیت الله بروجردی" هم همینطور مطالبی بیاورم که فعلا نتونسته ام
  در پایان میگم که مطلب من مطلب تمام کننده ای نیست، بلکه مطلب کمک کننده و شایبد مکفی باشه که به نظر خودم به درد میخوره باشه!!
  بازم ممنون از اینکه به ما سر زدید
  وبلاگتون هم هر کاری کردم بالا نیومد ، احتمالا اینترنت ما مشکل داشته باشه
  موفق باشید
  در پناه حق
  برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :
  ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد